Pon - Pt - 09:00 - 17.00

Czym jest So/Check?

OligoScan to innowacyjne urządzenie medyczne, które umożliwia kompleksową analizę pierwiastków śladowych oraz metali ciężkich w tkankach diagnozowanych osób. Pomiaru dokonuje się za pomocą łatwego w obsłudze, przenośnego skanera optycznego – jest on wykorzystywany do przeprowadzania pomiarów analitycznych. Kilkanaście sekund to czas na otrzymanie wyników. Ta technika błyskawicznego diagnozowania pacjentów w czasie rzeczywistym jest uznawana za niezwykle skuteczną.

Technologia

Oligo/Check opiera się na ocenach przeprowadzonych przez spektrofotometr. Spektrofotometria to ilościowa metoda analityczna określająca właściwości chłonne (absorpcyjne) danego ośrodka w całym spektrum światła.

Spektrofotometria znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach: chemii, farmacji, ochronie środowiska, rolno-spożywczym, biologii, medycynie klinicznej, przemyśle i innych.

W sektorze medycznym spektrofotometria wykorzystywana jest do badania krwi i tkanek.

Jak działa?

Oligo/Check to niezawodne i naukowo sprawdzone urządzenie.

Seria testów i badań porównawczych została przeprowadzona przez badaczy, którzy przedstawili korelację między wynikami Oligo/Check a wynikami laboratoryjnymi. Wyniki opierają się na naszych algorytmach, które są testami i analizie fizjologicznej zatwierdzonej przez społeczność naukową.

1
Ankieta

Jedyne co jest Ci potrzebne to dane takie jak: wzrost, waga, wiek i grupa krwi.

2
Skan

Lekarz przeprowadzający badanie skanuje 4 punkty na naszej dłoni przy pomocy skanera wykorzystującego technologię fotospektrometrii.

3
Analiza

Dane są analizowane
i przetwarzane przez Oligoscan.

4
Wynik

Wyniki pojawiają się w ciągu max. 5 min na komputerze. Prezentowane są w formie papierowej jak i elektronicznej. 

Umów się na wizytę w klinice, dzwoniąc pod numer:

+48 799 000 034

Przykładowy wynik badań

Zobacz przykładowy wynik badań aby przekonać się co może dać Ci badanie przyszłości.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszego newslettera.